O firmie

Geodezja M-GEO – informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Kartograficznych M-GEO z siedzibą w Dąbrowie Górniczej cieszy się dużym uznaniem w branży geodezyjno-kartograficznej na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się realizacją zamówień związanych z usługami geodezyjnymi, kartograficznymi i architektonicznymi w całym kraju. Tworzymy mapy numeryczne i mapy do celów projektowych. Oferujemy również pomiary geodezyjne oraz obsługę geodezyjną inwestycji.

Zakres wykonywanych przez nas usług obejmuje:

  • pomiary geodezyjne
  • wykonywanie map do celów projektowych
  • pomiary aktualizacyjne
  • pomiary realizacyjne
  • pomiary inwentaryzacyjne
  • geodezję inżynieryjno-przemysłową
  • geodezję urządzeniowo-rolną
  • ewidencję gruntów, budynków oraz lokali
  • geodezyjne opracowania cyfrowe i mapy geodezyjne

Pomoc uprawnionych geodetów

Zastanawiają się Państwo, kiedy potrzebna jest pomoc geodety? Oferujemy nasze usługi m.in. osobom rozpoczynającym budowę domu. Niezbędne jest wtedy sporządzenie mapy i wyznaczenie wszystkich elementów wchodzących w skład działki. Stworzona mapa do celów projektowych zawierać będzie granice działki, jej usytuowanie, obrysy planowych obiektów, sposób odprowadzania wody i kilka innych elementów. Jego pomoc tak naprawdę jest konieczna na każdym etapie budowy, a nawet podczas poszukiwania odpowiedniej działki. Geodeta z uprawnieniami może sprawdzić, czy granice terenu przebiegają tak, jak twierdzi sprzedający, a później precyzyjnie wyznaczyć prawidłowe umiejscowienie ogrodzenia. Następnie fachowiec wytyczy oś budynku, punktów głównych oraz ścian zewnętrznych. Zakres jego usług może również obejmować wytyczenie przebieg ścian wewnętrznych. Skorzystanie z usług profesjonalnego geodety to gwarancja powodzenia podczas budowy wymarzonego domu.

Kompleksowa obsługa inwestycji – region śląski i cały kraj

Nasi geodeci są gotowi udzielić Państwu profesjonalnej pomocy w zakresie kompleksowej obsługi inwestycji. Wykonujemy m.in. prace przygotowawcze, opracowywanie dokumentacji, nadzór i kontrolę wykonawstwa oraz odbiór końcowy procesu inwestycyjnego. Geodeci zajmą się inwentaryzacją geodezyjną, podczas której dokonają pomiarów istniejącego już obiektu. Oferujemy również profesjonalne doradztwo na każdym etapie inwestycji. Gwarantujemy sprawną współpracę, dzięki której cały proces będzie szybszy, prostszy i przyjemniejszy.

Działalność firmy M-GEO oparta jest na stałej współpracy z uznanymi klientami krajowymi i zagranicznymi. Są to m.in.: kontrahenci z branży budowlanej, architektonicznej, projektowej i urbanistycznej, jak również przedstawiciele sektora nieruchomości (spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperzy, pośrednicy, zarządcy nieruchomości, rzeczoznawcy majątkowi, kancelarie notarialne i prawne). Współpracujemy także z klientami indywidualnymi potrzebującymi pomocy doświadczonych geodetów.

Trzon firmy M-GEO to wykwalifikowana i doświadczona kadra (geodeci uprawnieni), wykorzystująca nowoczesne rozwiązania techniczne w zakresie sprzętu (technologie TPS i GPS szwajcarskiej firmy Leica Geosystems) i oprogramowania geodezyjnego (technologie CAD). Dzięki temu realizowane przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością i rzetelnością.

Zapewniamy samodzielną i terminową realizację powierzonych nam zleceń z zakresu geodezji, które wykonywane są pod nadzorem osób posiadających uprawnienia.

 

Zapraszamy do współpracy…

mgr inż. Mateusz Wójcik
Właściciel

Oferta / Usługi